Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

+6
Šiba
Vykricnik
Cut
Kotulko
Jakub
skipyer
10 posters

 :: Hyde Park :: Free zone

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer St 04 jún 2008, 22:46

Hudba je urobena, len som to nechcel vycapit tu na stranku, chapes? :-P
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Cut Št 05 jún 2008, 04:33

a co sa hanbis :)
Cut
Cut
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 49
Age : 33
Mesto : Poprad
Registration date : 09.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer Pi 06 jún 2008, 00:40

Neee, ale nechapes ze to aka je hudba viem len ja? Ostatni nevedia jaky tam je rytmus, ozdoby, predohra... Cize by im bolo naprd vediet ci sa to zacina z amolu abo z Cecka.Logika... :yeah:
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty ee

Odoslať pre Esso Pi 06 jún 2008, 00:42

Logika citam..... pisal zvukovu nahravku teda nahravku piesne abo dokonca mp3 coz pochybujem.... :blik:
Esso
Esso
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 194
Mesto : Poprad
Registration date : 01.05.2008

https://gumkacipp.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer Ne 08 jún 2008, 21:51

Aaaale Esso on to myslel inac. Musis mi furt odporovat? :evil:
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Cut Po 09 jún 2008, 06:32

mojko ja som to myslel tak ako to essik napisal. takze ak sa starsi rozpravaju tak bud ticho a suchaj nohami
:-P
Cut
Cut
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 49
Age : 33
Mesto : Poprad
Registration date : 09.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer Po 09 jún 2008, 18:02

Taze po prve: Niesom tvoje mojko, po2. som od teba aj od Essa starsi ta o com to tocis vole, a po3.: Ten prispevok som napisal do temy Basne+PIESNE ta co furt rypes do mna. Vy ste sa dohodli, ze budete rypat do mna cely zivot? A ze kto zacina... Potom sa nediv ze sa hadame, ak tu pises take voloviny ze mam drzat hubu a krok! Howgh!!! :evil: :no:

A este: Myslim si, ze keby Esso pristupoval k tym upozorneniam spravodlivo a neuplatnoval by kamaradickovanie, tak by Cut mal BAN uz davno!!! :bann:
Mozno teraz dostanem ja upozornenie alebo BAN, ale poviem vam ze mi je to jedno. Ak sa mi nieco nepaci,tak poviem svoj nazor aj keby som mal dostat 1000 BANanov.
:ban: Howgh
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty ee

Odoslať pre Esso Ut 10 jún 2008, 01:58

a zaco ?? daj dokaz.... ty mas za to ze si spamoval 3-4 prispevky od teba zasebou.....
nepaci mas smolu este nieco ? nepristupujem spravodlivo ?? Hmm myslim ze zaberem aj FLAME a to prave ty to tu zkazkovo predvadzas
takze drz hubu a krok
Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 T-Shirt-Next-on-the-Banned-List-789925
Esso
Esso
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 194
Mesto : Poprad
Registration date : 01.05.2008

https://gumkacipp.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre capo8080 Ut 10 jún 2008, 07:06

uuuu som tu dlho nebol uuu tu sa toho zmenilo a co sa hadate kto je starsi a pod. blbosti shut up and drive!
capo8080
capo8080
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 45
Age : 30
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer Ut 10 jún 2008, 17:58

OK, Esso, budem sa krotit. Koniec koncov- ty si tu admin :blik:

A este ked sa tu ma bavit o teme Hudba, ake Soundtracky z filmov sa vam pacia?
Pre mna su to rozhodne Soundtracky z filmov: Pan Prstenov, ale aj Americka krasa, Cierna macka a biely kocur, Zvucky z rozpravok a podobne chobotiny. :yeah:
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre capo8080 Ne 05 október 2008, 07:32

mne sa paci soundtrack zo serialu mash soucide of painless ci dajak tak
capo8080
capo8080
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 45
Age : 30
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer Po 20 október 2008, 00:11

jj, jasan to poznam. Inac o nejaky cas pridam do sekcie Basne a piesne dalsie dva moje songy... Jeden novy taky psycho, ale super, a jeden co som nasiel v skrini uz spred roka: Krtek: Soci a Sona si budu pametat...
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Esso Po 20 október 2008, 01:39

Ten psycho ok
ale toho krtka som pocul..... toho mozes sturit dade inde :D
Esso
Esso
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 194
Mesto : Poprad
Registration date : 01.05.2008

https://gumkacipp.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer St 12 november 2008, 03:34

A comu nemozem Krtka? Sak tam ani velmi nesu expresivne slova... Akurat Riť. No a co je na tom?Sak sranda, ne?Nechapem comu zase blbnes, Essik.
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 3 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 :: Hyde Park :: Free zone

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.