Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ODVAHA..............

Goto down

ODVAHA.............. Empty ODVAHA..............

Odoslať pre Bramborka-Grula Pi 20 november 2009, 08:22

Odvaha v mojom živote

Každý má v sebe odvahu, len o tom zatiaľ nevie. Určite ju v živote využije a hlavne bude vychádzať z neho. Odvahu naberáme už od malička. Prve pýtanie, či rozprávanie na verejnosti. Chytiť milovanú osobu za ruku. Alebo písať práve tento sloh.
Píšem slohy už asi 3 rok a len teraz som zažila taký neopísateľný pocit. Myslím, že je to už len pre to, lebo v tomto slohu mam opisovať svoju ODVAHU V ŽIVOTE. Niečo, čo je z mojej minulosti, prítomnosti, či budúcnosti. Je to niečo, čo sa ukrýva v mojom živote. Mohla by som uviesť niekoľko príkladov na tému odvaha, ale nikdy to nebola ta najväčšia odvaha v mojom živote. Zamyslieť sa nad otázkou:,,urobil som niečo odvážne? " je dosť ťažké! Väčšinou odpoved je bez slov, alebo slova ako:,,som ubohá/ý alebo nezaslúžim si žiť...Sú to slova veľmi ťažké ale aj trochu hlúpe. Odvaha, najväčšia odvaha nielen v mojom ale aj vo vašom a aj úplne cudzom živote je vyrovnať sa s tým aký sme. Postaviť sa pevne na nohy, očami hľadieť na ten krásny a hlavne náš, život. Povedať si:,,som taká/ý aká/ý som!" Každý človek ma nejakú chybu v sebe, no o to ľahšie sa znáša, ked si ju dokážeme priznať a mať snahu ju zmeniť. Aby mohli byť naše slová každého z nás len také:,, Môj život niečo znamená! " Sú to tiež ťažké slová, ale za to krásne. A tomu ja vravím, ODVAHA!!! :)

Bramborka-Grula
0
0

Female Počet príspevkov : 4
Age : 28
Mesto : Poprad
Registration date : 19.11.2009

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.