Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

+6
Šiba
Vykricnik
Cut
Kotulko
Jakub
skipyer
10 posters

 :: Hyde Park :: Free zone

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre colgac Po 26 máj 2008, 02:06

suhlasim s tomaskom kazdy pocuva nieco ine a nikto nemoze presvecovat ze jeho styl je naj
p.s. co je to rastafarian
p.s2 ci mate proti bobovy marleymu
colgac
colgac
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 46
Age : 29
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 14.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Kotulko Po 26 máj 2008, 06:51

Tak mne je jedno čo bol. Ja drogy neuznávam. :nie: To je môj názor.
Kotulko
Kotulko
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 59
Age : 32
Mesto : Poprad
Registration date : 03.05.2008

https://picasaweb.google.com/110099105025859770183?authkey=Gv1sR

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer Ut 27 máj 2008, 02:15

Bob Marley robí skvelú muzičku, ale tiež sa mi nepáči jeho štýl života, no myslím, že by mal každý rešpektovať, to že ho Tomáš počúva... tak jak mi rešpektujem niektoré vaše hovadiny, však chlapi? Napriklad Orlik je veľmi zaujímavá skupina pre skautov... :shock:
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre capo8080 Ut 27 máj 2008, 04:40

ORLIK????? to kto pocuva ste normalni??????? :x :x
capo8080
capo8080
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 45
Age : 31
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre colgac Ut 27 máj 2008, 04:56

ja tioez neuznavam jeho sposob zivota
p.s. co je to orlik????
colgac
colgac
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 46
Age : 29
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 14.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty ee

Odoslať pre Esso Ut 27 máj 2008, 06:33

Orlik.... no o tom sa zas da diskutovat.... spievaju kus "rasisticky orientovane" piesne ... ale priznajme komu nevadia ty ktori ziju v osadach a beru peniaze zato ze nic nerobia.. a este sa stazuju ze im je zle ....
Ps. Volim pocuvat orlika jak hip hop a fetaciny.... Orlik Project Vandal Conflict a pod kapely aspon niekedy spievaju pravdu.... nie jak hip hop postavi nakrivo kameru zacne hresit a ma "hit" alebo fetacina ... spieva tam jak si zapali ganju a bude lietat a lietat ..... Dekuji uz sem blil.. :hmm:
Esso
Esso
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 194
Mesto : Poprad
Registration date : 01.05.2008

https://gumkacipp.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre capo8080 Ut 27 máj 2008, 06:43

hmm niktore piesne od orlika su celkom hmm jak to povedat v "norme" ale je to urcite lepsie jak pocuvat "hip hop" a pocuvat ich traposiny ako nadavaju na stat ale na volby nepojdu v tom maju nieco spolocne s nasimi " ciernimy bratmi
a neviete kde si zohnam piesne od rolniciek sa mi dost fasa pacia :kvetinka:
capo8080
capo8080
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 45
Age : 31
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre colgac Ut 27 máj 2008, 07:22

no hip hop mozeme rozdelit na 2 skupiny 1. nadavanie na stat inych reperov a atd:(rytmus...) 2. spievanie o zazitkoch zo zivota (50cent...)
neviem ci to je repvda ale ja si to tak myslim :-P :goldteeth:
colgac
colgac
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 46
Age : 29
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 14.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre capo8080 Ut 27 máj 2008, 08:20

akych zazitkoch zo zivota?? fet a pod.??
capo8080
capo8080
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 45
Age : 31
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre tomas Ut 27 máj 2008, 20:57

clogac skoro aj hejh... :ja: hip-hop je takjy dost dikutabilny.... ale sak ok... mam doma weela rapovych trackow ktoire su fest dobre a ani tam nenadawaju... aj s tymi nadawkami to musite brat takto..su raperi ktzori tie nadawky tam dawaju nachwal wid rytmus...ale niektori icg takmer wobec nepouz ieju a ked hej tak aby nieco tam wyjadrili...ked to chcette pocut tak to zawesim na net a dam tu link....
tomas
tomas
Helper
Helper

Male Počet príspevkov : 30
Mesto : Hôrka-Kišovce
Registration date : 13.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre colgac St 28 máj 2008, 01:05

ja nesom clogac a mas pravdu a caopo nemyslel som fet :facka:
colgac
colgac
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 46
Age : 29
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 14.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer St 28 máj 2008, 02:28

Ako sorry Esso ale nenavidim ked niekto obhajuje rasizmus... Je to asi najhorsia vec ktora na svete existuje(a to uz som videl aj potrat) :-( a ak to obhajujes, tak je to dost ubohe...
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer St 28 máj 2008, 02:29

Esso, dam Ti jednu radu. Radsej si len pekne pocuvaj Country, to ti najviac sedi. A na Orlika, hip-hop a fetaciny... :hmm: zabudni.
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre colgac St 28 máj 2008, 03:02

no aj nesom rasista ale toto co pisal esso ze na nadavaju na romov ktory sedia na riti nis nerobia dostanu peniaze aj ked nevieme za co (cest vinimkam) ale nepripada ti to ku blbe nee :-X fetaciny a hip hop nepocuvam !!! skiper esso ti da upozornenie ked si to ovsim vsimne
colgac
colgac
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 46
Age : 29
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 14.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty e

Odoslať pre Esso St 28 máj 2008, 03:06

Vidis niekto si tu obhajuje fetaciny ..... povedz co je na landovi ??? Napr pyrotechnik ? kde tam mas rasisicke ?? Hmm ?? alebo My proti nam ?? Ani nevies o com je Orlik ....bacha bo maju jednu pesnicku bilej jezdec tak je to rasisticka kapela nie ??.... a dalej VOLIM POCUVAT TOTO jak FETACINY KDE SI NADAVA NA MAMU..... a skus si vipocuj prezmenu nieco normalne.... bo uz to leze na mozok
Ps:No co Landu pocuvam...a Orlik 2-3 ma dobre... inac kabat a pod ...nepaci sa to niekomu smola ...../a nez zacnete obvinovat ze rasista tak si tie piesne vipocuj co pocuvam ja .....a potom vyjadri svoj nazor......skipyer a nehovor ze ti nevadia .....takze koncim.....
Ps2: Uz ma asi 2x som ho upozornil a nic ....
Ps3:Skus tu addnut fetacinu tak mas permanent uz len z principu..... nechapem preco..... V cechac fetakou vyhadzuju ...zo skautingu...... ale na slovensku to asi nemoze byt... lebo by tu bolo asi 50ludi dokopy .....

ps4.skipyer donesiem ti taky papierik na ktorom je napisane co ty nemozes a tvoj cierny brat moze.... napr on ti moze vinadat do bielej ehm a je to jeho prirodzeny prejav... ale ked mu to povies ty tak to je rasizmus ....hejze ?? alebo ze on ma rovnaky narok na zdravotnu starostlivost ako ty ... ale fakt ze jemu slova poistka poistovna platit nic nehovoria... a je kupa takych pripadou co ja poznam ze to je pravda tak ma nepresviecaj...nevravim ze kazdy ale vecsina isto...


Naposledy upravil Esso dňa St 28 máj 2008, 03:56, celkom upravené 3 krát.
Esso
Esso
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 194
Mesto : Poprad
Registration date : 01.05.2008

https://gumkacipp.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre colgac St 28 máj 2008, 03:27

ja tiez pocuvam daniela a ma fakt pekne pesincky (9 mm, qauntum tarantuly...)
colgac
colgac
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 46
Age : 29
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 14.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre capo8080 St 28 máj 2008, 04:39

fuuuha som nevedel ze esso sa vie tak rozrecnit ale ma v nicom pravdu hmm ale cisto landa pesnicky novsie su dobre
capo8080
capo8080
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 45
Age : 31
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer Št 29 máj 2008, 02:41

Esso každý má svoj názor a ako vidím, máme ho rozdielny. Ja si myslím svoje, ale nechajme to už tak. Podľa mńa si ľahko ovplyvniteľný inými ľuďmi, ale inak si super človek, lebo ťa poznám... ;)
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty ee

Odoslať pre Esso Št 29 máj 2008, 02:44

:goldteeth: jj jak sa vravi 100ludi 100 chuti .....
:prekvapko: Dakujem aj ty si super clovek :blik: sice si niekedy lezeme na nervy ale vzdy to dobre dopadne
Esso
Esso
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 194
Mesto : Poprad
Registration date : 01.05.2008

https://gumkacipp.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Cut Št 29 máj 2008, 04:30

Chalosi ale inak som rad ze ste sa konecne prestali hadat. Bolo to uplnu somarinu, pre fetakoch (nic v zlom to nie na vas) takze dufam ze uz sa nebudete lebo ked tu pride niekto cudzi tak si mysli ze mame dva oddieli a jedny su vyholeny ktori mlatia vsetko co sa gňhybe a druhy su dlhovlasi vyfetovany ktori nevedia ani kde ziju. No ne je to smiesne :ban:
Cut
Cut
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 49
Age : 33
Mesto : Poprad
Registration date : 09.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre colgac Št 29 máj 2008, 05:22

neviem ale esso to povedal dobre to ze kad ti cigan vynada ti je v ppho ale ked mu ti povies ze ci mu pare ze na teba nadava tak dobre ze ta za to nezabije
colgac
colgac
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 46
Age : 29
Mesto : LIPOVCE
Registration date : 14.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer Po 02 jún 2008, 02:06

Už je to teraz jedno,...
Cut: To bolo asi najlepších pár viet ktoré si napísal na tomto fóre. Fakt ši oheń. Proste si trafil klinec po hlavičke... :ja:
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Cut Po 02 jún 2008, 03:48

ako keby si nevedel za ja mam vzdy pravdu ;)
Cut
Cut
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 49
Age : 33
Mesto : Poprad
Registration date : 09.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre skipyer St 04 jún 2008, 01:55

Jasne ze mas... :lool:
Inac ta piesonka, co som ti v buse ukazoval je aj na tomto fore. Basne+piesne- Llano Estacado... :ano:
skipyer
skipyer
Moderator
Moderator

Male Počet príspevkov : 78
Age : 33
Mesto : Vydrník
Registration date : 05.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Cut St 04 jún 2008, 03:17

super kebz si tak este aj yvukovu nahravku urobil HH :)
Cut
Cut
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 49
Age : 33
Mesto : Poprad
Registration date : 09.05.2008

Návrat hore Goto down

Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy... - Stránka 2 Empty Re: Hudba, hudobné nástroje, štýly a smery, texty a akordy...

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 :: Hyde Park :: Free zone

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.