Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24 hodín s Bohom

5 posters

 :: Skauting :: Články

Goto down

24 hodín s Bohom Empty 24 hodín s Bohom

Odoslať pre Stres Ne 27 november 2011, 08:59

Tak boli sme na ďaľšiej akcii. Pre tých ktorý nevedia: Akcia 24 hodín s Bohom ja duchovná akcia s duchovným programom. Hlavná tradičnosť tejto akcii je v tom ,že je vyložená nostop :yeah: sviatosť Oltárna ktorá je strážena každú hodinu. Hlavnou témou akcie tohto roka bola téma ON JE BOHOM ŽIVÝCH! Viac pre Váas by mohol napísať žabriel keďže sa zúčastnil tejto akcie ako účastník. Za tvoje vyjadrenie :dakujem:
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

24 hodín s Bohom Empty Re: 24 hodín s Bohom

Odoslať pre Žabriel Po 28 november 2011, 04:48

24 hodín s Bohom ...akcia s veľkým B ! Som rád , že som sa zúčastnil na tejto akcii. Po neskorom príchode a zjedení večery , sme išli vonku na jednu skvelú aktivitu , Cesta života :ja: . Prišli sme ku Vrbovskému jazeru , kde nám Maryy vysvetlila o čo ide , zaradili sme sa do šoru a čakali sme kedy vykročíme . Šli sme po jednom . Maryy nás predtým upozornila že to nieje skuška odvahy že nič na nás nevyskočí. Všetko v živore prichádza nečakane , tak aj diabol na nas vyskočil nečakane z tmy . Myslím že sa nik z nás zúčastneních sa nedal zastrašiť a išiel dalej . Na konci nám anjeli prečitali poučný príbeh . Po návrate do fary , sme si povedali svoje pocity a úmysli a túžby s ktorými sme na akciu prišli , napisali sme to na papier a hodili do lode . A šlo sa spať . Po raňajšej omši a raňajkách nam Andy vystavil Sviatosť oltárnu a začalo sa strážiť . Potom som sa zoznámil s jedným dobrým človekom neskautom Dávidom , ktory nám urobil diskusiu na tému Boh :hmm: . Dozvedel som sa nové veci o Bohu.Po výbornom obede sme sa dalej pustili do diskutovania o Bohu. Ďalej nám Maryy zadala úlohu nakresliť čo pre nás znamená Boh . Každí to odprezetnoval vlastným spôsobom.Nemôžem nespomenúť dve výborne ukážky v podaní organizátorov :ja: .Po večernej omši a taktiež výbornej večeri sme sa rozlučili s Dávidom a Martinom ktory museli odísť . Nasledovala krížová cesta v ktorej každy z nás prečital jedno zastavenie . Po nejakom čase sme sa zase odobrali na polnocnú adoráciu . Po polnocnej adorácii sme odišli do fary . Tam nám pustili film , z ktorého som videl asi len polovicu , tie titulky boli na mňa moc rýchle . Po dvoch hodinách spánku som šiel strážiť Sviatosť oltárnu do kostola .Hrdinom ráno sa stal jeden oravský veselčan Stogy ktorý namiesto jednej hodiny stráženia strážil dve a pol hodiny . A nasledovala nedeľná omša , po ktorej nastalo veľke upratovanie a balenie .Týmto by som chcel poďakovať aj všetkým organozátorom za skvelú akciu . Ak som na niečo zabudol tak ma doplňte. :dakujem:

Žabriel
Nováčik
Nováčik

Počet príspevkov : 35
Age : 26
Registration date : 10.11.2011

Návrat hore Goto down

24 hodín s Bohom Empty Re: 24 hodín s Bohom

Odoslať pre Stres Po 28 november 2011, 05:27

Vyborne gabriel som rád že si sa zapojil do debaty ja by som ešte chcel spomenút. Ako hral indian a martin scénku marnotrapneho syna fakt ta stala za to bolo to úžasne ich vidiet v tomto podaní ja som im tiež pomahal hral som strom :usmv:
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

24 hodín s Bohom Empty Re: 24 hodín s Bohom

Odoslať pre martin Ut 29 november 2011, 09:25

hej a bolo dobra aj scenka zlomene srce s pomy a stresom :D
martin
martin
0
0

Počet príspevkov : 15
Age : 30
Registration date : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

24 hodín s Bohom Empty Re: 24 hodín s Bohom

Odoslať pre Stres St 30 november 2011, 08:13

čo myslíš že mi nejde dobre tanec? :hmm: :obocie:
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

24 hodín s Bohom Empty Re: 24 hodín s Bohom

Odoslať pre Indian Št 01 december 2011, 07:38

no myslim že tvoj tanec by si mohol kus zlepšiť .....a zas taky marnoTRAPNY sm až nebol :boss: heheheh to skor tvoj strom hehehhe :kanta:
Indian
Indian
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 43
Age : 29
Mesto : Šunava
Registration date : 15.09.2009

Návrat hore Goto down

24 hodín s Bohom Empty Re: 24 hodín s Bohom

Odoslať pre Stres Št 01 december 2011, 08:15

ale bez stromu- čiže mňa by scenka nemohla byť :nie: :)
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

24 hodín s Bohom Empty Re: 24 hodín s Bohom

Odoslať pre patrik pilat So 03 december 2011, 05:36

škoda že som nemohol ist :(

patrik pilat
Nováčik
Nováčik

Počet príspevkov : 36
Age : 24
Mesto : POPRAD
Registration date : 18.11.2011

Návrat hore Goto down

24 hodín s Bohom Empty Re: 24 hodín s Bohom

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 :: Skauting :: Články

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.