Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom

3 posters

 :: Skauting :: Články

Goto down

Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom Empty Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom

Odoslať pre Stres Ne 11 december 2011, 08:27

Už cez týždeň som večer pripravoval svoju uniformu. Nezabudol som naboxovať kanady. S bratstvom sme sa dohodli ,že si vezmeme vychadzkové prevedenie ;) Večer sme navštívili s Indianom Martina. Ráno Martin vbehol v skautskej košeli na izby v ktorej sme spali. :) Na signál či sme už pripravený sme ihned reagovali a potvrdili to svojím upokojujúcim pohľadom. A tak sme šli. Ujo Palo nás zaviezol ku Bille kde nás čakali tri autobusy. Samozrejme nastúpili sme si do busu kde bol aj 78. zbor Tatranský orli. Po celú cestu nám cestu spríjemňovali tóny Vikričníkovej a Billovej gytary. Až sme zazreli saktuárium Matky Božej. Vstúpili sme dnu a v prvom rade vzdali sme úctu Bohu. Káždého boleli oči z tých všetkých fotoapáratov. Verte mi bolo tam viac fotografov ako na nejakom rockovom koncerte. :yeah:
Najviac sa mi páčilo na znak pokoja sme si odpalovali jeden po druhom Betlehemské svetlo. Ale ,žeby sme sa nevznietili tak sme ho po takej pol hodine ho sfúkli :shit:
Spieval tam aj náš skautský zbor boli v celku dobrý. Poliaci boli veľmi pohostinný. Prichystali dobrú kapustnicu so škvarkami. Ževraj bola dobrá apoň mi tak povedal indian ktorý si asi jediny od z nás vychutnal. :yeah:
Dostali sme ešte rozchod na námestí. To bola sranda chceli sme kúpiť Essíkovi taku kráasnu ružovú čiapočku. Ale potom reku dajme pokoj. Na námestí sme videli idiotských maskotov. Ale zaželali sme im aspoň Džeň dobrý :obocie: Tak isto som mal možnosť stretnúť Gandalfa viete ten starec z filmu Pán prstenov a poviem vám ,že ma videsil až k smrti :aaaa:
Netrvalo to dlho a už sme počuli zvuk autobusu a pobrali sa domov. Som rád ,že som sa mohol zúčastnit tejto akcie a stát po boku idiana martina, výkričníka. Dúfam ,že na budúci rok jak dožijeme bude nás tam viac. Stres
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom Empty Re: Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom

Odoslať pre Indian Ne 11 december 2011, 20:09

bracho dobrý članok az na gramaticke chyby ale to sa vyklepe :D
Indian
Indian
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 43
Age : 29
Mesto : Šunava
Registration date : 15.09.2009

Návrat hore Goto down

Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom Empty Re: Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom

Odoslať pre Stres Po 12 december 2011, 04:18

to musite ma naučit ešte gramatiku :hh:
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom Empty Re: Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom

Odoslať pre Esso Po 12 december 2011, 07:16

Takže ružovučkú čiapočku kčertu ? :D
Esso
Esso
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 194
Mesto : Poprad
Registration date : 01.05.2008

https://gumkacipp.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom Empty Re: Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom

Odoslať pre Stres Po 12 december 2011, 08:17

a jaku si chcel nebodaj fialovú ? :)
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom Empty Re: Odovzdanie Betlehemského svetla polským harcerzom

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 :: Skauting :: Články

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.