Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci mamutov

 :: Skauting :: Články

Goto down

Lovci mamutov Empty Lovci mamutov

Odoslať pre Esso Pi 02 máj 2008, 06:19

Lovci mamutov



V piatok sme prišli a rozdelili sme sa do skupín – rodín. Upravili sme si „jaskyňu“ a zahrali sme sa hry. Hrali sme aj nočnú hru a po večierke sme išli spať. Sobota bola najlepšia. Mali sme stopovačku a aj lov na mamutov. Po obede sme hrali super hru – baseball. Po večeri bolo vyhodnotenie. Niekto mal z mamuta ementál a niekomu behal bezstarostne po papieri. Každý si vytiahol nejakú sladkú cenu z Cutovho (smradľavého) spacáka a porozdával ju a aj zjedol. V nedeľu sa išlo do kostola a po sv. omši sme sa hrali Tri paličky.
Napísala: Kachna

Najviac sa mi páčilo na akcii, keď sme hrali baseball a celkom sa mi darilo. Alebo sa mi ešte páčila pokladovka. Bola trochu ťažšia, ale inač fajn. Aj sme si pomáhali. A páčilo sa mi inač všetko. Ale veľmi sa mi páčila nočná hra, ale nedohrali sme ju lebo sme neboli ticho. Aj na sv. omši sa mi páčili pesničky čo sme spievali. A to je asi všetko.
Napísala: Čingačgug (Dada)

Na akcii Lovci mamutov sa mi páčilo veľa vecí. Najviac sa mi páčili hry. Všetky boli úplne super, no najviac sa mi páčil baseball. Bol vynikajúci. Dúfam že si to budem môcť ešte zahrať. Trochu ma mrzí, že sme si nemohli zahrať aj tú druhú nočnú hru. Budem veľmi rada ak si ju na budúcej akcii zahráme. Všetci na akcii boli veľmi priateľskí a cítila som sa medzi nimi veľmi dobre. Spoznala som tu veľa nových ľudí. Myslím si, že na akcii dobre varili. Varili s láskou a citom. Bolo tam proste super. Napísala: Jadranka

Na akcii Lovci mamutov sa mi najviac páčil baseball. Hrala som to prvý krát a veľmi sa mi to páčilo. Moja skupinka bola super a volali sme sa smejkovia. Na akcii sa mi páčilo všetko, lebo som bola prvý krát. V skupinke som bola s Jadrankou a Adamom. Veľmi mi chutili palacinky. A ešte sa mi páčila pokladovka.
Napísala: Kecalka
Esso
Esso
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 194
Mesto : Poprad
Registration date : 01.05.2008

https://gumkacipp.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 :: Skauting :: Články

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.