Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na ostrie noža II.

+2
Žabriel
Indian
6 posters

 :: Skauting :: Články

Goto down

Na ostrie noža II. Empty Na ostrie noža II.

Odoslať pre Indian Ut 20 marec 2012, 06:42

Zdravím Vás skautský bratia kedže mám kus času (kedy by som ja nemal hehehe ) , tak som sa rozhodol že by možno nebolo od veci keby som napísal nejaký článok k poslednej víkendovej akcii NA OSTRIE NOžA II. Začalo to celkom nevinne Na ostrie noža I. jednotkou. Už tam sme sa účastníkov snažili niečo naučiť ale to sa nedalo porovnať s touto akciu. Kedže sme mali zabezpečený odvoz tak sme sa nemali čoho báť. Nastúpili sme do nášho zásahového vozidla a odviezli sme sa asi na 3,5 km od chaty. Po príchode na chatu a urobení obhliadok okolitého terénu sme sa trošku vybalili, založili oheň a vyšli sme si vonku do krásneho prostredia Nerodného parku Nízke tatry. Bolo už asi 17:00 slnko sa už pomaly ale isto zberalo spať a zachádzalo za neďaleký vrch. Ked sa skupina skautov rozhodnutá prežiť v týchto podmienkach začal hrať super hry :DDD niektoré boli naozaj ftipné. Potom sme sa vrátili na chatu privítať naších skvelých kuchárov ESSA a CUTA ktorý nám priniesli základné potraviny na prežite. Po chvílke ked sme si prezliekly mokré veci sme sa všetci poctivo zišli na spoločnej večeri na ktorej mi nejako záhadne rýchlo zimzla moja skvelá bábovka...... škoda mlčať :-( Po večeri sme zasa hrali nejaké skvelé hry ale myslím že každému najviac utkvela v pameti hra Mraky :lair: . Myslím že každy si túto hru užil ako len mohol. Asi najviac si tu užil Miki :-X Ale aj to po 12 hodinách prešlo. Večer pred spaním sme si ešte trocha zahrali na gitarách :ladida: . Po romantickej večierke pri sviečke sme si dali dobrú noc..... :? Ráno sme vstavali na nie moc mríjemný zvuk vodcovskej píšťaľky a so zalepenými očami, sme hore bez vybehli do zimnej a mrazom oinovatenej krajiny a dali sme si pravú a nefalšovnú Gumkáčskú rozcvičku. Po rozcvičke sme mali raňajky po nich nasledovala dumka ktorú nám urobil STRES. Po krátkej ale zmyselnej dumke mal prvú aktvitu ESSO neviem presne akto to prebiehalo ale myslim že to bolo dosť dobré. Išlo tam o pochodové značky ktoré sme potom využívali celý výkend. Po tejto aktivite sa tri malé skupiny dobrodruhov striedali na troch stanovyštiach: Savanie viacerých typov stanov.... Zakaldanie A nauka o ohňoch ....A stanvoište s prvou pomocou :-X heheh . Po splnení všetkých úloh na všetkých stanovištiach sme sa presunuli na chatu ked nás čakal skvelý obed.... ešte raz dakuejm naším kuchárom :dakujem: Po obede nasledoval siesta popri ktorej sme si naškrabali gruľky na našu večernú kulašu.... Potom sa začalo to čo nikto nečakal ... stopovali sme dvoch zlodejov ktorí zrekvirovali zopár naších cenných vecí ... mali sme štastie - nechávali za sebou stopy ako akatéri :D ked sme ich konečne chytili a našli sme naše veci tak nám opeť zdrhli ale nie zo strachu ale preto lebo museli variť večeru . Tak sme si hore v lese zahrali ešte zopár skvelých hier , ved každý by vedel o tom povedať svoje a hlavne moja riť hejže STRES.... Po tejto hre sme sa presunuli do chaty na večeru na ktorú sme všetci túžobne čakali. Po večeri bol trošku voľný program lebo sme boli všetci veľmi unavený a skidaný. Hrali sa karty, Bang, gitarka a potom sme hrali upírov - tiež veľmi konštruktívna hra heheheheh. potm sme sa zhupli do spacakov a ukončili den . V nedelu ráno sme si dali miernejšiu rozcvičku. Potom sme trošku zriadili chatu aby to vyzeralo jak u ľudí ne jak u skautov a čakali na omšu. Po omši sme dokončili upravy a pobalili sa . Potom sme sa presunuli na zastavku a s radosťou v srdci vracali domov . :frajer:
Indian
Indian
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 43
Age : 29
Mesto : Šunava
Registration date : 15.09.2009

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre Žabriel Ut 20 marec 2012, 08:08

........ a potom stres zavelil : vpravo hlad , skautovať..... rovnoooo chod :D ... podla mna akca bolo super pačila sa mi a tesim sa na III. :ja:

Žabriel
Nováčik
Nováčik

Počet príspevkov : 35
Age : 26
Registration date : 10.11.2011

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre Indian St 21 marec 2012, 03:26

hej rovno hcod hehehehehe to nemalo chybu ....ach sme sa šulali ......a k trojke vám poviem len telo že aj ja sa bojím či ju pržiem heheheh a ta možno hej ved som :boss:
Indian
Indian
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 43
Age : 29
Mesto : Šunava
Registration date : 15.09.2009

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre Indian St 21 marec 2012, 04:45

ináč by som ešte podotkol že dakuem stresovi za fotky
Indian
Indian
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 43
Age : 29
Mesto : Šunava
Registration date : 15.09.2009

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre Martin Slebodnik Št 22 marec 2012, 05:22

Paradna akcia vela sme sa naučili aj nasmiali. :goldteeth: Ta to keď INDIAN neprežije III ta neznam čo bude somna. :mec:

Martin Slebodnik
0
0

Počet príspevkov : 12
Age : 26
Registration date : 22.11.2011

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre patrik pilat Št 22 marec 2012, 06:38

:) ta martin neznam jak ti ale ja to prežijem možno nejake zranenie sa my stane :-X ale ja to prežijem ako chlap :boss:

patrik pilat
Nováčik
Nováčik

Počet príspevkov : 36
Age : 24
Mesto : POPRAD
Registration date : 18.11.2011

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre martin So 31 marec 2012, 04:17

uvidime kto prezije ale teste sa a hlavne sa učte :puska: :D
vsetko
martin
martin
0
0

Počet príspevkov : 15
Age : 30
Registration date : 13.11.2011

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre Stres Ne 01 apríl 2012, 08:34

Chlapci keď si už poviete že neprežijete to tak na 50% to neprežijete ale k vaše presvedčenie bude že to prežijete tak vám zaručujem vyslužený dôchodok cheers
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre Indian Po 16 apríl 2012, 02:28

no to už ked svetý muž zqručuje dôchodok .......tak to je vážne .... a ujde sa aj mne teho dôchodku ?
Indian
Indian
Nováčik
Nováčik

Male Počet príspevkov : 43
Age : 29
Mesto : Šunava
Registration date : 15.09.2009

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre Stres St 18 apríl 2012, 07:27

tebe indián? ta čo si ledva si prežil na ostrí noža 1 a hovoríš o dochodku? ved si tam zdochínal :ano:
Stres
Stres
Saphire
Saphire

Počet príspevkov : 86
Age : 29
Registration date : 22.11.2009

Návrat hore Goto down

Na ostrie noža II. Empty Re: Na ostrie noža II.

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 :: Skauting :: Články

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.